USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Hotel Aca Villa Gesell Villa Gesell Hotel Aca Villa Gesell Villa Gesell Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Hotel Aca Villa Gesell

Rezerwacja online
2026-08-26
2026-08-27

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

98

Hotel Aca Villa Gesell 3*


Goście przebywający w Hotel Aca Villa Gesell mogą zaparkować samochód na terenie.

La Casa de Carlos Gesell jest w 6 km, a Juguelandia znajduje się 2 km od tego hotelu. Feria Artesanal leży w zasięgu ręki od hotelu.

Pokoje wyposażone są w patio i balkon oraz telewizja satelitarna dla wygody gości. Dodatki obejmują bidet, oddzielną toaletę i prysznic. Oferują one łazienki z bidetem, oddzielną toaletą i prysznicem, a także suszarką do włosów i ręcznikami.

Aca zlokalizowany jest 15 min jazdy samochodem od restauracji Luigi's Restaurant, która serwuje potrawy kuchni współczesnej.

  • Lokalne atrakcje
  • Balneario Amy
    1000 m
  • Sacoa Pista de Patinaje Sobre Hielo
    1,1 km
  • Faro Querandi
    800 m
  • Casa Gesell
    750 m
  • Juguelandia
    1,2 km
  • Paseo de los Artesanos
    1,3 km
  • Feria Artesanal
    250 m
  • Lotniska
  • Lotnisko Villa Gesell
    9 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Wi-Fi
  • Sejf depozytowy

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Patio
  • Bezpłatny zestaw kosmetyków
  • Telewizor LCD
  • Zegar z budzikiem i radiem AM/FM
  • Łóżeczka dla dzieci
  • Podłoga z dywanem

Ważna informacja

Przyjazd: od 14:00 do 23:30
Wyjazd: od 05:00 do 10:00
  • Dodatkowe łóżka, szczegóły
  • Nie ma dodatkowych łóżek w pokoju.

Często Zadawane Pytania

  • 🌇

    Jak daleko od centrum miasta leży 3-gwiazdkowy Hotel Aca Villa Gesell?

    Podróż od 3-gwiazdkowego Hotel Aca Villa Gesell do centrum miasta zajmuje 5 min spacerem.
  • Jak daleko jest lotnisko Villa Gesell od Hotel Aca Villa Gesell?

    10-kilometrowa odległość leży pomiędzy lotniskiem Villa Gesell a Hotel Aca Villa Gesell.
  • 🕗

    Kiedy najpóźniej możemy się wymeldować z 3-gwiazdkowego Hotel Aca Villa Gesell?

    Goście 3-gwiazdkowego Hotel Aca Villa Gesell powinni być gotowi do wymeldowania o 10:00.
  • 💵

    Jaka jest cena pokoju w Hotel Aca Villa Gesell?

    Średnia cena pokoju w Hotel Aca Villa Gesell wynosi 30 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-08-26
2026-08-27

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Hotel Aca Villa Gesell, Argentyna

Avenida 1 Numero 1250, Villa Gesell, Argentyna

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © hoteles-costa-atlantica-de-argentina.com

All rights reserved